nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 çucuk forma nutuk cocuklar toplu cocuk forma 2 ağaç kaymakam başkan kadınlar günü 23 NİSAN 2017 23  NİSAN 2017 2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik rahimenin sövüdü özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Nurhak genel1 Nurhak Genel filozof ajans Göksu Aynurhaşhaş Aynurhaşhaş kış gecesi Arı Öğrenciler Aynur Haşhaş - Başkan Aksu Tv - Toplu Tayatro Başkan Aksu tv 22 Manzara dağ Manzara
Ortagöz Piknik Alanı Çevre Düzenleme Çalışmaları Yapıldı

  Gurbetçi vatandaşlarımızında aramıza katılması ile İlçe halkımız tarafından da yoğun kullanılan  Ortagöz Piknik alanında belediyemiz ekiplerince çevre düzenlemesi ve temizlik çalışması yapılmıştır.

Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanımız Av. Ahmet AKKUŞ; ''İlçemizin piknik alanına atılan çöpler bizleri gerçekten üzmüştür. Piknik alanının çevre düzenleme ve temizleme çalışmalarını yeniden yapılmıştır. Vatandaşlarımızın huzurlu ve temiz bir ortamda vakit geçirmeleri için gerekli duyarlılığı göstererek çevremizi temiz tutalım. Ayrıca iş yoğunluğuna göre düzenli olarak haftada bir veya iki defa temizlik çalışmalarımız devam edecektir." dedi.