nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 çucuk forma nutuk cocuklar toplu cocuk forma 2 ağaç kaymakam başkan kadınlar günü 23 NİSAN 2017 23  NİSAN 2017 2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik rahimenin sövüdü özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Nurhak genel1 Nurhak Genel filozof ajans Göksu Aynurhaşhaş Aynurhaşhaş kış gecesi Arı Öğrenciler Aynur Haşhaş - Başkan Aksu Tv - Toplu Tayatro Başkan Aksu tv 22 Manzara dağ Manzara
Nurhak'ta Ağaç Dikme Seferberliği
       Nurhak Belediyesi Orman Haftası Kapsamında Ağaç Dikme Etkinliği Gerçekleştirdi.
      Nurhak Belediyesi tarafından, orman haftası kapsamında okulların, mahalle mezarlıklarına, ilçe jandarma komutanlığı bahçesine, birçok kamu alanına ve vatandaşların bahçelerine 1500 Çam ağacı getirerek dikimini sağladı.
      Belediyemiz imkanları ile getirilen ve dikimi sağlan Çam fidanlarının ilçemizi yeşillendireceğini umuyoruz.
     Kaymakamımız İsmail  PENDİK, Nurhak Belediye Başkanı Av. Ahmet Akkuş, İlçe Jandarma Komutanı Jan. Yzb. Fatih TORUN, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdür ve Amirleri,  Okul öğretmenlerinin ve Öğrencilerin katılımıyla  “Orman Haftası” kapsamında ağaç dikme etkinliği gerçekleştirildi.
  
      Düzenlenen ağaç dikim etkinliğinde değerlendirmelerde bulunan belediye başkanımız Av. Ahmet AKKUŞ, Orman Haftası dolayısıyla ilçemizde ağaç dikim çalışmalarının devam edeceğini söyledi. Akkuş; “Baharın gelişiyle okullarımızın bahçelerinin renklendiği güzelleştiği bir süreç. Biz de bugün Nurhak Barış İlköğretim Ortaokulumuz da öğrencilerimiz ile birlikte bir ağaç dikim etkinliği gerçekleştirdik. Biz hem çevrenin ve doğanın güzelleşmesi hem de insanların bu çevreyi doğayı hoyratça kirletmeden onlara sahip çıkmanın yollarını da anlatabilmek için bu tür etkinlikler yapıyoruz. Bütün insanların da doğaya sahip çıkması ve ağaç dikimi konusunda duyarlılık göstererek çalışma yapması gerekmektedir. Bundan sonra ki süreçte de bu çalışmalar artarak devam edecek.  Öğrencilerimiz sahip oldukları güzellikleri yaşatmak adına sahiplenme adına doğayı ağacı sahiplenme adına onları da bu etkinliğe kattık” ifadelerini kullandı.

      Belediye başkanımız Av. Ahmet AKKUŞ öncelikle, çam fidanlarının ilçemize kazandırılmasında büyük katkı sunan Elbistan Orman İşletme Şefi Ceyhun Alkan’ a, ağaç dikiminde emeği geçen herkese, öğretmenlerimize, sevgili öğrencilerimize nazik ve duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.