başkan cocuklar başkan ilhami 23 nisan büyükerşen ilhami başkan kıyılar başkan biçin mahalle toplantısı nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Göksu kış gecesi Arı Öğrenciler 22 Manzara dağ Manzara
Nurhak Doğayı Seviyor “HER EVE İKİ FİDAN”

     Nurhak Belediyesi öncülüğünde Hakan coşkun Nurhak dağı dağcılık ve doğa sporları kulübünün ve Nurhak doğal hayatı koruma ve kültür derneğinin katkılarıyla HER EVE İKİ FİDAN projesi kapsamında etkinlik yapılarak fidan dağıtımı gerçekleştirildi.
     Etkinlik kapsamında Nurhak Belediyesi Kültür Merkezinde doğanın ve çevrenin korunmasına dair sivil toplum kuruluşları ve bu alanda duyarlılık gösteren bilirkişiler tarafından bilgilendirmeler yapıldı.
     Belediye Başkanımız İlhami Bozan “Karşılıksız veren tek canlı doğadır. Bu yüzden doğaya sahip çıkıp korumalıyız.” dedi. Hakan coşkun Nurhak dağı dağcılık ve doğa sporları kulübünün ve Nurhak doğal hayatı koruma ve kültür derneğine ve katılımcılara teşekkür etti.  
     Etkinlik kapsamında halk türküleri söylendi, halaylar çekildi ve toprakla buluşturulmak üzere halka altıbin çam fidan dağıtıldı.