nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 çucuk forma nutuk cocuklar toplu cocuk forma 2 ağaç kaymakam başkan kadınlar günü 23 NİSAN 2017 23  NİSAN 2017 2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik rahimenin sövüdü özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Nurhak genel1 Nurhak Genel filozof ajans Göksu Aynurhaşhaş Aynurhaşhaş kış gecesi Arı Öğrenciler Aynur Haşhaş - Başkan Aksu Tv - Toplu Tayatro Başkan Aksu tv 22 Manzara dağ Manzara
Nurhak Belediyesi Mersin Zirve Dağcılık ve Doğa Spor Kulübünü Ağırladı

     Dağcıları; Belediye başkan vekili Haci Fesli, Başkan Yrd. Eyüp Deli, Kültür ve Sosyal İşler Müd. Hüseyin Olgunsoy ve Mimar İbrahim Kılçık Karşıladı. 
     Başkan vekilimiz Haci FESLİ; Nurhak' ın coğrafi konum itibariyle yaylaları ve dağları ile ön plana çıktığını ve muhteşem bir doğa harikası olduğunu belirtti. Bu anlamda Nurhak ilçesinin var olan bu değerinin doğa turizmine kazandırılmasının ilimiz açısındanda büyük bir kazanım olacağını ifade etti.
     Öğle yemeğinde ağırlanan sporcular adına Mersin Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Ali Rıza DEMİR ve Yönetimden Rahmi GÜLLÜ Nurhak Belediyesi tarafından ağırlanmaktan onur duyduklarını belirterek kendilerini karşılayan yetkililerin göstermiş olduğu hoşgörülerinden dolayı çok teşekkür ettiler. 
     Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüseyin OLGUNSOY ve Mimar İbrahim KILÇIK’ ın eşliğinde 3090 mt. yüksekliğindeki Nurhak dağı zirvesine gece tırmanışı yapıldı.