nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 çucuk forma nutuk cocuklar toplu cocuk forma 2 ağaç kaymakam başkan kadınlar günü 23 NİSAN 2017 23  NİSAN 2017 2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik rahimenin sövüdü özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Nurhak genel1 Nurhak Genel filozof ajans Göksu Aynurhaşhaş Aynurhaşhaş kış gecesi Arı Öğrenciler Aynur Haşhaş - Başkan Aksu Tv - Toplu Tayatro Başkan Aksu tv 22 Manzara dağ Manzara
Kullar Süleyman Şahin Ortaokulu Tarafından TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Ve Bilim Şenliği Projeleri Tanıtıldı

Kullar Süleyman Şahin Ortaokulu Tarafından Okul Bahçesinde yapılan Bilim Fuarı Sergisinin Açılışına; İlçe Kaymakamı İsmail PENDİK, Nurhak Belediye Başkanı Av. Ahmet AKKUŞ'un yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin MARANGOZ, şube ve okul müdürleri, öğrenci ve veliler katıldı.

Belediye başkanımız Av. Ahmet AKKUŞ; yapılan bilimsel çalışmaları tek tek inceleyerek proje sahibi öğrencilerden bilgi aldı. Öğretmen ve öğrencilerin gayretli çalışmaları ile ortaya çıkan bu projelerin, bilim ve teknikte yeni buluşlara kapı aralamasını temenni ediyorum dedi ve Emeği geçen herkese teşekkür ederek proje sahibi öğrencileri tebrik etti.

Belediye başkanımız Av. Ahmet AKKUŞ: ''Birçok ülkede bölgesel, ulusal ya da uluslararası çapta düzenlenen bilim fuarları, katılımcılara problem çözme becerilerini geliştirme, kabiliyetlerinin farkına varma ve kendini ifade etme imkanı sağlaması nedeniyle son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu tür etkinlikler, hayal gücü ile icat yeteneğinin birleşimidir. Bu fuarın en temel hedefi de, öğrencilerin kendi kabiliyetlerini keşfedip icat ve inkişaf yeteneklerinin ortaya çıkmasına zemin hazırlayacağı kanaatindeyiz.'' dedi.