nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 çucuk forma nutuk cocuklar toplu cocuk forma 2 ağaç kaymakam başkan kadınlar günü 23 NİSAN 2017 23  NİSAN 2017 2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik rahimenin sövüdü özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Nurhak genel1 Nurhak Genel filozof ajans Göksu Aynurhaşhaş Aynurhaşhaş kış gecesi Arı Öğrenciler Aynur Haşhaş - Başkan Aksu Tv - Toplu Tayatro Başkan Aksu tv 22 Manzara dağ Manzara
Kaymakam İsmail PENDİK'e Veda Yemeği

 Belediyemiz tarafından Kaymakamımız İsmail PENDİK onuruna Nurhak Öğretmen evinde verilen veda yemeği ilçe protokolünü, sivil toplum kuruluşlarını, muhtarlarımızı, gazilerimizi ve vatandaşlarımızı bir araya getirdi.

Oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşen veda yemeğinde bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Av. Ahmet AKKUŞ, '' Sayın kaymakamımız hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz. İlk günden beri Nurhak için her türlü sorunun çözülmesi için elinden geleni yapan kaymakamımız İsmail PENDİK ile uyum içerisinde çalıştık ve ortak paydamız Nurhak oldu. Buradan Belediyemiz adına, belediye personelimiz adına, ilçemizin değerli sakinleri adına kendisine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor yeni görev yerinde başarılar diliyorum.'' dedi.