nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 çucuk forma nutuk cocuklar toplu cocuk forma 2 ağaç kaymakam başkan kadınlar günü 23 NİSAN 2017 23  NİSAN 2017 2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik rahimenin sövüdü özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Nurhak genel1 Nurhak Genel filozof ajans Göksu Aynurhaşhaş Aynurhaşhaş kış gecesi Arı Öğrenciler Aynur Haşhaş - Başkan Aksu Tv - Toplu Tayatro Başkan Aksu tv 22 Manzara dağ Manzara
Haz
26
2014
Ahmet AKKUŞ Kimdir
 
Eki
19
2010
Başkanımızdan Mesaj
Nurhak Belediye Başkanı Ahmet Akkuştan Mesaj
 
Eki
20
2010
Nurhak Kanalizasyon Şebeke Kesin Projesi
İller Bankası Genel Müdürlüğü Etüt Plan Ve Yol Dairesi Başkanlığı tarafından ihale edilen, Özge Proje Mühendislik (Ankara) yüklenimi altında bulunan Nurhak Kanalizasyon Şebeke Kesin Projesi Etap A çalışmaları öncesi yersel tetkiki, 15.04.2009 tarihinde Yüklenici ve Nurhak Belediyesi yetkilileri arasında mahalinde yapılmıştır.
 
Haz
26
2014
Çöp Sahası Yenilendi
İlçemiz Bağlıca mevkiinde uzun zamandır kullanılmakta olan çöp sahasının artık İlçemizdeki çöpleri kladıramayacak kapasitede olduğu çevreye ve çevre halkına zarar verebileceğide düşünülerek yeni bir çalışma başlatılmış bulunmakatadır.
 
Haz
26
2014
Nurhak ' ta Örnek Dayanışma
Nurhak Kaymakamlığı koordinasyonunda, Nurhak Belediye Başkanlığı ile Belde Belediye Başkanlıkları, Nurhak İlçe Tarım Müdürlüğü ve İl Çevre ve Orman Müdürlüğü tarafından başlatılan çöp toplama ve çevre temizliği kampanyası kapsamında protokol üyeleri, daire müdürleri, askerler, polisler ve öğrencilerden oluşan grup ellerine eldivenler takarak çöp topladı. Nurhak Kaymakamlığı koordinasyonunda, Nurhak Belediye Başkanlığı ile Belde Belediye Başkanlıkları, Nurhak İlçe Tarım Müdürlüğü ve İl Çevre ve Orman Müdürlüğü tarafından başlatılan çöp toplama ve çevre temizliği kampanyası kapsamında protokol üyeleri, daire müdürleri, askerler, polisler ve öğrencilerden oluşan grup ellerine eldivenler takarak çöp topladı.
 
Haz
26
2014
Çocuk Parkı Düzenleme Çalışmaları
İlçemiz Seyitaliler mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde Belediye otel binasının yan ve arka tarafında bulunan alana yapılacak olan çocuk parkı ve dinlenme alanımızın çalışmaları başlamış bulunmakta olup en kısa zamanda tamamlanacaktır.
 
Haz
26
2014
Pınarbaşı Köprüsü Tamamlandı
Pınarbaşı mahalleisndeki köprü faaliyete geçmiş bulunmakta olup böyle bir köprüyü pınarbaşı mahallesine yaptığımız için çok memnun olmaktayız.
 
Haz
26
2014
Ziraat Bankası Şubesi İçin İmza Kampanyası
İlçemizde hala bir ziraat bankası şubesi olamamsı üzerine halkın yoğun talebi karşısında ulaşabilinen her yerde imza kampanyası başlatılmış bulunmaktadır
 
Haz
26
2014
Belediye Binası Restore Edildi
Belediye Binamızın Komple tadilatı yapılarak günümüz çağına yakışır bir şekilde restore edilmiş
 
ub
09
2010
Valimizden Belediyemizi Ziyaret
Kahramanmaraş Valisi Sayın Mehmet Niyazi TANILIR 2010 Yılının ilk ilçe denetleme ve değerlendirme amaçlı olarak yapmış olduğu ziyaretinde Nurhak İlçe Merkez ve Bölge olarak büyük yatırımlar kazandığını söyledi.
 
ub
09
2010
Ölümü Göze Aldılar
Banka şubesi için ölümü göze aldılar ( HABER TURK)33 bin kişinin yaşadığı K.Maraş'ın Nurhak İlçesi halkı kentte bir tane dahi banka şubesi bulunmaması nedeniyle gerekirse ölüm orucu bile planlıyor.
 
ub
09
2010
Bir Şubem Bile Yok (Akşam)
Yıllardır ilçelerine bir banka şubesinin açılması için mücadele eden Nurhaklılar, imza kampanyası ile şanslarını deniyor. Olmazsa sırada açlık grevi var
 
ub
09
2010
Bu İlçeye Bir gün Banka Gelirmi (Star)
Sinop’a bağlı Dikmen, temiz havası ve yemyeşil bitki örtüsüyle Karadeniz’in tipik özelliklerini yansıtıyor. Yalnız bu ilçenin öyle bir sorunu var ki 17 yıldır çözülemiyor; burada bir banka yok! 80’li yaşlardaki yaşlılardan devlet memurlarına herkesin tek dileği ilçeye bir bankanın açılması.
 
Mar
09
2010
Gerekirse biz kurarız
Nurhak Belediye Başkanı Avukat Ahmet Akkuş, ilçeye banka şubesi açılması için her yolu denediklerini belirterek; “Belediye olarak bizlerin şirket kurma yetkisi var. Eğer bir sonuç çıkmazsa ibret olsun diye Nurhak Belediyesi olarak banka kurmak için bankacılık sektörüne müracaat edeceğiz” dedi.
 
Nis
21
2010
6. NURHAK KÜLTÜR ŞENLİĞİ YAPILDI
6. Nurhak Kültür Şenliği yapıldı .Bu yıl altıncısı düzenlenen Nurhak Kültür Şenliği büyük coşkuyla yapıldı. Altıncısı düzenlenen Nurhak Kültür Şenliği büyük coşkuyla yapıldı. Yöresel sanatçılar, halk oyunları, Semah gösterileri ve skeçlerle renklenen şenliğe vatandaşlar akın etti.
 
Eyl
21
2010
NURHAK'a PİKNİK ALANI - E.KAYNARCA GAZETESİ
Nurhak Dağı’nın eteklerinde yer alan ve Ortagöz olarak adlandırılan mevkide güzel bir piknik alanı oluşturmaya gayret ettiklerini söyleyen Belediye Başkanı Ahmet Akkuş, “İlçe halkı ve gurbetçilerimiz artık yaz aylarında burada temiz bir ortamda vakit geçirme imkânı bulabileceklerdir” dedi.
 
Haz
29
2011
BANKASIZ İLÇEYE İNSANSIZ ŞUBE
Banka şubesi olmayan ilçe olarak ismini duyuran Nurhak’a insansız banka şubesi açılması planlanıyor.
 
Kas
01
2010
Semah Günleri Etkinliğinde Nurhak Semah Ekibi
Nurhak Semah Ekibi -; İnanç Önderleri ile HACI BEKTAŞ Buluşması ve Uluslararası HACI BEKTAŞ SEMAH GÜNLERİ buluşmasında Nurhak Semah Ekibi Gözleri ve Gönülleri Doldurdu
 
May
10
2011
Nurhak Türkülerle Şenlendi
Nurhak kaymakamlığı tarafından düzenlenip halk eğitim merkezince organize edilen Türk Halk Müziği solo Ses Yarışması final yarışması Cuma günü akşam misak-ı milli konferans salonunda yapıldı.
 
Nis
26
2010
Bankası Olmayan İlçemize Hoşgeldiniz
Yıllardır Nurhak Halkının ve Çevre Köylerinin bitmez tükenmez bir sorunu haline gelen BANKA ŞUBES inin olmayışı ilçemizdeki halkımızın çileisni bir kez daha gündeme getiriyor.
 
Eki
04
2011
Kamuoyuna Duyrulur
Dünyanın en eski yerleşim birimlerinden olan güzel şehrimizde kardeşçe yaşayan Alevi ve Sünni yurttaşlarımız , tarihsel süreçte karanlık güçler tarafından zaman zaman karşı karşıya getirilmek istenmişlerdir.
 
Eki
20
2011
Nurhak’ta ‘Görüntülü Bankacılık’Hizmetine Başlandı
Nurhak’ta ‘Görüntülü Bankacılık’ Gün Sayıyor Bankası bulunmayan Nurhak İlçesi, banka şubesi gibi hizmet verecek olan Görüntülü İşlem Merkezi’ne (GİM) kavuşuyor.
 
Eki
26
2010
Nurhak'tan Van'a Yardım Köprüsü
23 Ekim 2011 Günü Van ' da meydana gelen Deprem Başta Van olmak üzere çevre illerde yine Başta Erciş olmak üzere İlçe merkezleri ve Köylerde Önemli Can ve Mal kayıplarına neden olmuştur.
 
Kas
26
2011
Nurhak'ta Kış
İlçemizde 2011/2012 yılı çerisinde ; kış mevsiminin yoğun kar yağışı olması nedeniyle Çevre Halkı ve Belediye olarak Ağır bir kış ortamınından bulunmaktayız
 
Haz
15
2012
Nurhakın Halkı; Dün Banka Açılsın diye Yollarda Bu Gün Adliye Kapanmasın Diye Yollarda
İlçemiz Kahramanmaraş İline bağlı Nurhak- Elbistan Kapıdere Yolu üzerinde 3091 metre yüksekliğinde Nurhak Dağı eteklerinde kurulmuş bir ilçedir.
 
Haz
28
2012
Basın Açıklaması ve Ankara Eylemi
İlçemiz Kahramanmaraş İline bağlı Nurhak- Elbistan Kapıdere Yolu üzerinde 3091 metre yüksekliğinde Nurhak Dağı eteklerinde kurulmuş bir ilçedir.
 
Haz
26
2014
Basında 8. Nurhak Kültür Şenlikleri
Nurhak Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale getirilen, '8. Nurhak Kültür Şenlikleri', binlerce kişiyi bir araya getirdi.Nurhak Belediye Başkanı Av. Ahmet Akkuş'un önderliğinde düzenlenen şenlik, Nurhak Lisesi bahçesinde gerçekleşti.
 
Haz
26
2014
Nurhak Şehidini Kucakladı
Kars’ta kaçakçılarla girdiği silahlı çatışma da şehit olan Polis Memuru Salman Polat (30) doğum yeri olan Nurhak’ta düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi.
 
Haz
26
2014
Nurhakta Kanalizasyon Çalışmaları Başladı
Kazı çalışmalarına başlanan kanalizasyon projesinin ilçenin olmazsa olmaz sorunları arasında olduğunu söyledi.
 
Haz
26
2014
Nurhakta Kapalı Spor Salonu Tamamlanmak Üzere
Kahramanmaraş İl Genel Meclisi tarafından alınan karar ile Nurhak ilçesine 100 seyirci kapasiteli kapalı spor salonu yapılacak.
 
Sayfa [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ]