başkan cocuklar başkan ilhami 23 nisan büyükerşen ilhami başkan kıyılar başkan biçin mahalle toplantısı nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Göksu kış gecesi Arı Öğrenciler 22 Manzara dağ Manzara
Cumhuriyetimizin 95. Yıl Dönümü Kutlandı

Cumhuriyetimizin ilanının 95. yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Nurhak'ta da büyük bir coşku ile kutlandı.

28. Ekim Pazar günü hükümet konağı önünde Atatürk büstüne çelenk konulması ile başlayan tören programı, 29 Ekim Pazartesi günü Nurhak Cumhuriyet Meydanında yapılan kutlama töreni ile devam etti.

Hükümet konağı önündeki  törene: Nurhak kaymakamı Cihat KOÇ, Belediye Başkanımız Av. Ahmet AKKUŞ, ilçemiz kurum ve daire amirleri, muhtarlarımız, siyasi parti temsilcileri sivil toplum kuruluşları temsilcileri, gazilerimiz ve vatandaşlarımız katıldı.

29 Ekim Pazartesi saat 10.00 da kaymakamımız makamında tebrikleri kabul etti. 

Cumhuriyet Meydanındaki etkinler; Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Kaymakamımız ve Belediye başkanımız öğrencilerin ve halkımızın bayramını kutladı. Öğrencilerimizin hazırlamış olduğu şiir, tiyatro, oratoryo ve müzik dinletisi ile son buldu.