nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 çucuk forma nutuk cocuklar toplu cocuk forma 2 ağaç kaymakam başkan kadınlar günü 23 NİSAN 2017 23  NİSAN 2017 2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik rahimenin sövüdü özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Nurhak genel1 Nurhak Genel filozof ajans Göksu Aynurhaşhaş Aynurhaşhaş kış gecesi Arı Öğrenciler Aynur Haşhaş - Başkan Aksu Tv - Toplu Tayatro Başkan Aksu tv 22 Manzara dağ Manzara
Belediyemizden Tiyatro Gösterisi

Nurhak Belediyesinin Kültürel ve Sosyal faaliyetler kapsamında Kültür Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu ve Dem Be Dem Tiyatrosunun oynadığı “Aşka Aşka Şeyler” isimli tiyatro oyunu, 23 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 18.30'da Nurhak Misak-ı Milli Konferans Salonunda sahnelendi. 

Ayrıca yine Dem Be Dem Tiyatrosu tarafından 23 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 13.00 ve saat 14.00'da Nurhak Misak-ı Milli Konferans Salonunda iki seans olmak üzere “Hayal Çöplüğü” isimli çocuk oyunu çocuklar için sahnelendi.

Oyunlar, izleyen vatandaşlar ve çocuklar tarafından büyük bir ilgi gördü. Çocuklar bu anlamlı günde bayramı ikinci kez yaşadılar. 

Belediye Başkanımız Av. Ahmet Akkuş; “Nurhak belediyesi olarak Kültürel ve Sosyal faaliyetler kapsamında tiyatro sunumunun Anadoluda bir yer olan Nurhak’ ta çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın tiyatroyla buluşturulmasının çok anlamlı olduğunu belirtti.

Belediye Başkanımız Av. Ahmet Akkuş; “Öncelikle buraya kadar gelip Nurhaklıları sanatla buluşturan Dem Be Dem Tiyatrosuna, organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen herkese ve salonu dolduran seyircilere teşekkür ediyorum .” dedi.