nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 çucuk forma nutuk cocuklar toplu cocuk forma 2 ağaç kaymakam başkan kadınlar günü 23 NİSAN 2017 23  NİSAN 2017 2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik rahimenin sövüdü özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Nurhak genel1 Nurhak Genel filozof ajans Göksu Aynurhaşhaş Aynurhaşhaş kış gecesi Arı Öğrenciler Aynur Haşhaş - Başkan Aksu Tv - Toplu Tayatro Başkan Aksu tv 22 Manzara dağ Manzara
Belediye Başkanlığına Meclis Üyemiz Aslan PALALI vekalet etmektedir
     Belediye başkanımız Av. Ahmet AKKUŞ Belediye işlerinin takibi için Ankara ya görevli olarak gitmiştir. Belediye başkanımız dönünceye kadar yerine Belediye Meclis üyesi (K.maraş Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi) Aslan PALALI vekalet etmektedir.

     Belediye Başkan Vekilimiz Aslan PALALI müdürlerle istişare toplantısı yaparak, yapılmakta olan işler ile ilgili bilgiler aldı. Başkan Vekilimiz yapılmakta olan ve yapılacak işlerin aksamadan yürütülmesi için gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedi. Belediyemiz müdürlerine ve çalışan diğer personellere görevlerinde başarılar diledi.