başkan cocuklar başkan ilhami 23 nisan büyükerşen ilhami başkan kıyılar başkan biçin mahalle toplantısı nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Göksu kış gecesi Arı Öğrenciler 22 Manzara dağ Manzara
Belediye Başkanımız Av. Ahmet AKKUŞ’ tan Minik Öğrencilere Ziyaret

       Belediye başkanımız Av. Ahmet AKKUŞ’ a Nurhak İlköğretim okulu 1. Sınıf öğretmeni Tümay KINACI’ nın sorumluluk ve görev alanları ile ilgili sınıfta öğrencilere anlatım yapılması konusunda davette bulundu. Davete icabet eden başkanımız Akkuş’ u Okul Müdürü Bülent PALTA ve 1. Sınıf öğretmeni Tümay KINACI karşıladı.

     Öğrencilerle sohbet eden başkanımız, mesleği olan avukatlık hakkında bilgiler sunarak; ayrıca belediye başkanı olarak belediyenin görev sorumluluk alanları konusunda minik öğrencilere keyifli bilgilendirmelerde bulundu. Sınıfta sevgi ve umut dolu anlar yaşandı.

     Belediye başkanımız Akkuş öğrencilere “çok çalışarak ülkemizi hak ettiği yerlere getirmek sizlerin görevi ve bunu başaracağınıza inanıyorum.'' dedi.
     Öğrencilere dönük bu tür projelerin düşünülmesinin çok anlamlı ve yerinde olduğunu belirterek sınıf öğretmeni Tümay KINACI’ ya teşekkür ederek, öğrencilerle hatıra fotoğrafları çekildi.