nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 çucuk forma nutuk cocuklar toplu cocuk forma 2 ağaç kaymakam başkan kadınlar günü 23 NİSAN 2017 23  NİSAN 2017 2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik rahimenin sövüdü özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Nurhak genel1 Nurhak Genel filozof ajans Göksu Aynurhaşhaş Aynurhaşhaş kış gecesi Arı Öğrenciler Aynur Haşhaş - Başkan Aksu Tv - Toplu Tayatro Başkan Aksu tv 22 Manzara dağ Manzara
Başkanımız Tatlar İlköğretim Okuluna Ziyarette Bulundu

Belediye başkanımız Av. Ahmet AKKUŞ, İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan Değerler Eğitimi Projesi Kapsamında ''Liderlik'' projesi konusunda öğrencilerle buluştu. Öğrencilere mesleği olan avukatlık hakkında bilgiler sunarak, adalet, kanunlarımız, devletimiz ve mahkemelerimiz hakkında bilgiler verdi. Sınıflarda söyleşinin başında ''Kimler Avukat olmak ister?'' sorusuna bir iki kişi parmak kaldırırken söyleşi sonrası avukat ve hukuk okumak isteyen öğrenci sayısı onları buldu.

Liderlik konusunda başkanımız kendine örnek aldığı iki lider olduğunu belirterek; başta ülkemizi çok zor şartlarda yeniden kurarak gençlerimize yarınlarımıza umut olan Mustafa Kemal ATATÜRK ve adaleti ile hepimizde ayrı bir yer edinen Hz. Ömer olduğunu belirtti. Öğrencilerimize ''Mustafa Kemal'in ülkü ve inkılapları çizgisinden şaşmadan, Hz. Ömerin adaletini vicdanlarımızdan eksik etmeden çok çalışarak ülkemizi hak ettiği yerlere getirmek sizlerin görevi ve bunu başaracağınıza inanıyorum.'' dedi.