başkan cocuklar başkan ilhami 23 nisan büyükerşen ilhami başkan kıyılar başkan biçin mahalle toplantısı nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Göksu kış gecesi Arı Öğrenciler 22 Manzara dağ Manzara
Başkanımız Av. Ahmet AKKUŞ'tan 12 Şubat Kurtuluş Bayramı Mesajı

Belediye Başkanımız Av. Ahmet Akkuş, Kahramanmaraş'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkanımız Akkuş mesajında: 

“Düşman işgaline karşı Türk Milli Mücadelesini başlatan Kahramanmaraş’ın kurtuluşunun 99.  yılına ulaşmanın onurunu yaşıyoruz. 

Bugün bizlere düşende, canları pahasına bize bu toprakları vatan yapan ecdadımızın emaneti olarak, ülkemizi ve şehrimizi daha kalkınmış, daha çağdaş ve daha mutlu yarınlara ulaştırmaktır.

Kahramanmaraş her zaman olduğu gibi bundan sonrada geçmişten aldığı bu güçle yarınlara umutla bakmaya devam edecektir. Önemi yüzyıllar boyu devam edecek olan bugün dolayısıyla başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm Kurtuluş Savaşı kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyor, tüm Kahramanmaraşlı hemşehrilerimin Kurtuluş Bayramını kutluyorum” dedi.