nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 çucuk forma nutuk cocuklar toplu cocuk forma 2 ağaç kaymakam başkan kadınlar günü 23 NİSAN 2017 23  NİSAN 2017 2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik rahimenin sövüdü özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Nurhak genel1 Nurhak Genel filozof ajans Göksu Aynurhaşhaş Aynurhaşhaş kış gecesi Arı Öğrenciler Aynur Haşhaş - Başkan Aksu Tv - Toplu Tayatro Başkan Aksu tv 22 Manzara dağ Manzara
Avrupa’da Yaşayan Nurhak'lı Gençlerden Örnek Davranış

Avrupa’nın değişik ülkelerinde yaşayan Nurhaklı gençler birlikte hareket etmek adına kurdukları ‘Nur Slolidarity’ ( Nurhak Dayanışma) derneği çatısı altında ilk faaliyet olarak Nurhaklı ihtiyaç sahibi öğrenciler için yardım topladılar.

Gurbetçi iş adamlarından elde edilen yardımlar, Kadir Bülbül, Hasan Bülbül, Esen Akkuş ve Emine Akkuş’tan oluşan gönüllü gençler ile Nurhak’a ulaştırıldı.

Binlerce kilometre yol kat eden gönüllü gençler, Nurhak ilçesinde ki ihtiyaç sahibi 200 öğrenciye kırtasiye, kışlık mont ve ayakkabı yardımında bulundular.

Gönüllü gençler adına açıklama yapan Kadir Bülbül; “Avrupa’da yaşasak ta gönlümüz hep Nurhak’ta. Avrupa’nın değişik ülkelerinde yaşayan Nurhaklı gençler adına gönüllü olarak buraya geldik. Avrupa’da yaşayan gurbetçi iş adamlarımızdan temin ettiğimiz maddi yardımlar ile Nurhak’tan kırtasiye ve giyim malzemesi aldık. Hiçbir ayrım yapmaksızın belirlediğimiz ihtiyaç sahibi 200 öğrenciye yardım malzemesi dağıtacağız. Malzemeleri yardımsever bir vatandaşımızdan temin ettiğimiz kamyonet ile kendimiz dağıtıyoruz. Öğrencilerin rencide edilmemesine de özen gösteriyoruz. Amacımız sadece ihtiyaç sahibi öğrencilerimize eğitim desteği sağlamaktır. Nurhaklılar olarak eğitime çok önem veriyoruz.” diye konuştu.