başkan cocuklar başkan ilhami 23 nisan büyükerşen ilhami başkan kıyılar başkan biçin mahalle toplantısı nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Göksu kış gecesi Arı Öğrenciler 22 Manzara dağ Manzara
Nurhak Belediyesinden Önemli Bir Kültür Hizmeti Daha

Nurhak’lı hemşerilerimizin yazmış olduğu şiirlerin toplanıp derlenmesi ve kitap haline getirilip ilçemize kazandırılması kültürel bir ihtiyaçtı.

Bu kültürel ihtiyacın temini için Nurhak belediyesi olarak Kültür Müdürlüğümüz bünyesinde çalışmalar başlattık.  Nurhak’ ta şiir yazan hemşerilerimize ve şiirlerine ulaşılarak “Nurhaklı Şairler Antolojisi” isimli şiir kitabının basımını gerçekleştirdik ve bu kültürel eseri ilçemize kazandırdık. 

Nurhak Belediyesi olarak, kalıcı hizmetler çalışma prensibimizdir. Nurhak’ ın kültürü açısından kalıcı bir eser olacaktır. Herkesin arşivinde olması gereken bu eser bugün, ileride bizlere ve gençlerimize ışık tutacaktır. “Kültürünü bilmeyen, yaşamayan bir millet yok olmaya mahkumdur” düşüncesiyle hayata geçirdiğimiz bu hizmetten dolayı çok mutluyuz.

Bu kıymetli eserin Hazırlanmasında emeği geçen, hemşerimiz Dr. Ali SAKALLI’ya, Öğretmen Celalettin KURT’a, Öğretmen Mehmet DALKANAT’a ve basımını yapan Berikan yayınevine çok teşekkür ediyoruz.
Kitap hakkında bilgi için irtibat; Belediye Kültür Müdürümüz Hüseyin OLGUNSOY-(0344) 4712111; Berikan Yayınevi-(0312) 2326218