nutuk2 nutuk1 manzara4 manzara3 manzara2 manzara1 KOLANYA Kızılca manzara kaR 2017 kar 3 kar  2 çucuk forma nutuk cocuklar toplu cocuk forma 2 ağaç kaymakam başkan kadınlar günü 23 NİSAN 2017 23  NİSAN 2017 2 09 nurhak1 NurhakHava (3) NurhakHava (2) NurhakHava (1) Personel Genel Nurhak7 Nurhak6 Nurhak5 Kameratın Hanı ALİ GÖLÜ yayla Tatlar Merkez Tarım aletleri Keklik rahimenin sövüdü özgecaan Nurhak Nurhak Merkez Nurhak genel1 Nurhak Genel filozof ajans Göksu Aynurhaşhaş Aynurhaşhaş kış gecesi Arı Öğrenciler Aynur Haşhaş - Başkan Aksu Tv - Toplu Tayatro Başkan Aksu tv 22 Manzara dağ Manzara
Demokrasinin Kalesi NURHAK'da 15 Temmuz Yıl Dönümünde Binler Toplandı

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde Nurhak halkı oldukça kalabalık bir şekilde terörün her türlüsünü lanetlemek için alanlara indi. Program  İlçe Kaymakamı İsmail PENDİK, Nurhak Belediye Başkanı Av. Ahmet AKKUŞ, Garnizon Komutanı Jan. Yzb. Fatih TORUN, İlçe Emniyet Amiri Hüseyin AKDOĞAN, İlçe siyasi parti başkanları, sivil toplum örgütleri, ve binlerce hemşehrimizin katılımıyla gerçekleşti.

Şehitlerimiz için saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan programa, terörü lanet yürüyüşü ile devam edildi. Siyasi parti temsilcileri, belediye başkanımız ve ilçe kaymakamımız konuşmalarını yaptılar. Konuşmalarda başta FETÖ olmak üzere her türlü terörün, darbe girişimlerinin ülkemizin barışına kardeşliğine ve demokrasiye yapılmış olduğunu dile getirdi.

Belediye Başkanımız Av. Ahmet AKKUŞ yaptığı konuşmada; ''Bizler Nurhak olarak geçmişten beri Nurhak olarak darbeler nerden ve nasıl ve kimden gelirse gelsin hep karşı durduk durmayada devam edeceğiz.  15 Temmuzda FETÖ terör örgütünün halkın üzerine bombalar atarak kalkıştığı hain girişim karşılığını almıştır. Cumhuriyet ve Demokrasi dersini hala ATATÜRK'ün NUTUK kitabından dünya öğrenmektedir. Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan bizler Ne zaman ki ATATÜRK ilke ve inkılaplarını rehberimiz, ortak değerlerimiz olarak sıkı sıkıya sahiplenmemiz gerekir.  Nurhak olarak darbe girişiminin ilk gününden itibaren muhtarlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle ve halkımızla omuz omuza verip darbecilere karşı duruş sergiledik. Nurhak; Demokrasiye, Türkiye Cumhuriyeti, Atatürk ilkeleri ve devrimlerinin her zaman yanında olacaktır ve Cumhuriyetin bekçileri olmaya devam edecektir.'' dedi.